Od czego zacząć swój biznes w transporcie?

monitorprawdy

Użytkownik

Hej! Pracowałem w firmie tarnsportowej w Holandii i sporo sie tam nauczyłem. W sumie było to aż 10 lat a pracowałem w zasadzie na kazdym stanowisku oprócz szefowskiego :P. Mam doświadczenie, troche wiedzy i chciałbym to wykorzystać u nas w Polsce. Pytanie tylko jak zacząć? Głównie chodzi o pieniadze, czy lepiej brac kredyt na pojazdy czy leasing? O zlecenia nie musze sie martwić bo temat jest już nagrany. Z góry dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi.

Genowefa

Użytkownik

Cześć, biznes transportowy wbrew pozorom nie jest taki prosty ale skoro pracowałeś w tej branży za granicą to chyba nie musze tego tlumaczyc :). Na pewno będzie troche inaczej bo jako przedsiebiorca staniesz naprzeciw róznym innym wyzwaniom niz dotychczas. Forma finansowania to zaledwie początek. Ale skoro juz ten temat poruszyłeś to zdecydowanie bardziej opłaci się leasing samochodów ciężarowych. Raty leasingowe są o wiele niższe niż kredytowe, a po skońćzeniu finansowania mozesz bez wydatków wziac inny samochód.

monitorprawdy

Użytkownik

Czyli wykup nie jest przymusowy?

Genowefa

Użytkownik

Szczerze to pierwszy raz słyszę coś takiego. Korzystałam z leasing24.pl i tam nie było takich warunków. Wszystko klarowne i oparte na normalnych leasingowych zasadach

monitorprawdy

Użytkownik

Może coś pokręciłem w takim razie :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015