Pisanie prac magisterskich – warto korzystać?

Bombardier

Użytkownik

Cześć. Mam pewien dylemat. Koledzy namawiają mnie, żebym się zgłosił gdzieś, gdzie oferują pisanie prac inżynierskich. Nie jestem za dobry w pisaniu, jednak coś tam trochę umiem. Może jakbym się skupił, przysiadł i w ogóle, to coś by z tego było, ale ostatnio mam mało czasu. Miał ktoś może jakieś doświadczenia? Kalkuluje się to w ogóle? Szczerze nigdy o tym nie myślałem, więc zupełnie nie wiem, jak się ma sprawa.

Hell

Użytkownik

Wystarczy się trochę rozejrzeć po necie. Jest pełno serwisów i opinii o nich. Właściwie pisanie dobrych prac dyplomowych to nie wyczyn, jeśli się ma trochę wiedzy i czasu. Może ci to zrobić każdy. Czy się opłaca? No, zależy na co liczysz. Z czego robisz inżyniera w ogóle? To też ma znaczenie.

Bombardier

Użytkownik

Informatyka. Nic niezwykłego, takie tam bzdety do projektu i trochę ogólnie. A drogo za takie coś wychodzi? Naprawdę nie mam czasu na szersze rozeznania w sieci.

Hell

Użytkownik

No, informatyka dość popularna, więc nie powinieneś zbankrutować ;) Większym powodzeniem cieszą się serwisy piszące prace magisterskie, ale to dlatego, że za magisterki z reguły wychodzi taniej. Musisz sam ocenić, ale jak nie masz czasu, to może warto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015