Na co zwrócić uwage przy wyborze hurtowni odziezowej?

Fin

Użytkownik

W branży odzieżowej działam od niedawna i nie wiem jeszcze na co zwracać uwagę przy wyborze hurtowni zajmującej się zaopatrywaniem sklepów. Może Wy podpowiecie mi, w oparciu o własne doswiadczenia, czym kierować się przy wyborze hurtowni odzieżowej?

Bratowa

Użytkownik

Ja zwracam uwage głównie na to, czy konkretne hurtownie odzieżowe mają duzy wybór ubrań w różnych rozmiarach i kolorach, a także na to, czy te ubrania spodobaja się moim potencjalnym klientom. Znam już mniej więcej oczekiwania osób, które przychodza do mojego sklepu, tak więc jestem w stanie rozstrzygnać, czy dany towar przypadnie im do gustu czy też nie. A moi klienci patrzą przede wszystkim na to, czy ubrania są wygodne i ładnie na nich leżą, czy są modne, a także czy są wykonane z wytrzymałych materiałów. Nie bez znaczenia jest tez dla nich cena i z tego co widze, najczęsciej są zainteresowani ubraniami, których cena nie przekracza kwoty 100 złotych.

DaisySu

Użytkownik

To może znasz internetową hurtownię z Wólki Kosowskiej? Ona właśnie spełnia wszystkie te warunki, które przytoczyłaś powyżej. Oferuje ubrania modne, wytrzymałe, a do tego niedrogie, czyli właśnie takie, jakich najczęsciej poszukują klienci sklepów odzieżowych.

Bratowa

Użytkownik

Tak, niedawno poznałam tę hurtownię i już zrobiłam tam pierwsze zamówienie. Towar, który pochodzi od niej, cieszy się w moim sklepie duża popularnością. Wygląda na to, że szykuje się dłuższa współpraca :)

wymiksowana

Użytkownik

Ja również znam tę hurtownię odzieży. Działa ona również jako dobrze wyposażona hurtownia bielizny online, która oferuje modną, wygodną oraz estetyczną bieliznę dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Ceny tej bielizny są zdecydowanie konkurencyjne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015