Gdzie wykonać szkolenia BHP?

wymiksowana

Użytkownik

Witajcie. Czy można gdzieś wykonać szkolenia BHP, chodzi o to, że zostałam poproszona o współpracę z firmą szkoleniową organizującą szkolenia BHP, tylko problem w tym, że nie znam się na takich firmach i nie wiem, która jest dobra i godna zaufania. Czy możecie mi cokolwiek podpowiedzieć, z którą firmą warto podjąć współpracę i jak to wypada cenowo? Bo tego też ode mnie wymagają. Proszę o pomoc.

Bombardier

Użytkownik

Dzień dobry. Wiem, która firma jest godna polecenia, współpracujemy z nią od dłuższego czasu. Cenowo też wypada nie najgorzej, powiedziałbym nawet, że nie wiedziałem tańszych usług w tym zakresie. Podam namiar na stronę www, żeby można było ich łatwiej znaleźć http://szczecin-bhp.pl/.Na stronie jest gdzieś dostępny kontakt i cennik jasno przedstawiony. Powinnaś sobie to zweryfikować. Może akurat przypadnie ci do gustu i będzie dobrze Pozdrawiam

Roberta

Użytkownik

Hej. Ja mam podobnie. Też zawsze przeszukuję Internet, by znaleźć to co jest najkorzystniejsze również cenowo. Też przejrzałam tą firmę i przyznam że cennik ładnie się prezentuje. Też będę musiała przemyśleć, czy nie lepiej podjąć stałą współpracę z tą firmą, bo coś nam zaczyna się nie opłacać. Zaraz sobie wszystko też to przekalkuluję ;) Dzięki za temat.

boska

Użytkownik

Witam. My współpracowaliśmy z tą firmą i było dobrze. Bardzo fachowe podejście. Ceny też znośne. Najważniejsze, że do wszystkiego podchodzili z należytą powagą a jednocześnie empatią. Myślę, że w takich szkoleniowych firmach takie podejście jest najważniejsze. W każdym razie mnie się dobrze współpracowało i myślę, że tobie też będzie. Pozdrowienia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015