Jak schudnąć w krótkim czasie?

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

witajcie, macie jakieś sprawdzone sposoby na szybkie zrzucenie paru kilogramów? Muszę przed rodzinną imprezką schudnąć, bo nie mieszczę się w garnitur. Jakieś porady?

PierwszyKat

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Zabrze

Wiek: 40

cóż, przede wszystkim radzę więcej się ruszać i mniej podjadać. Można zrezygnować z podrózowania autem lub komunikacja do pracy. W zamian za to wybrac się na pieszo albo rowerem. Jeżeli do pracy daleko, to wysiąść dwa przystanki wczesniej i przespacerować się kawałek. Rezygnujemy z windy, korzystamy ze schodów. Co ważne, ograniczamy słodycze!

wymiksowana

Użytkownik

Posty: 73

Skąd:

Wiek: 35

ruch jest bardzo wskazany. Dieta tez przy tym powinna być racjonalna. Mniej tłuszczów zwierzęcych, dużo owoców i warzyw, ale oczywiście z zachowaniem umiaru, bo nie każdy wie że owoce też są tuczące ze względu na obecne w nich proste cukry. Wiele ciekawostek dotyczących zdrowego trybu życia możesz doczytać na stronie www.ekologicznie.net.pl/pl/i/Zdrowe-produkty/24 i dowiedzieć się, co szkodzi a co pomaga w byciu zdrowym. Oczywiście warto schudnąć po to, żeby czuć się lepiej, nie tylko dla sylwetki.

aleXXXandra

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Chorzów

Wiek: 42

trzeba zmniejszyć ilość przyswajanych kalorii i pić dużo wody, bo woda oczyszcza organizm i świetnie pomaga w odchudzaniu. Ja sobie tez chwalę bieganie na świeżym powietrzu, nie tam na żadnej bieżni w zamkniętej siłowni, gdzie oddychasz powietrzem z klimy. Polecam las i otoczenie natury po prostu. Dodatkowo wspaniale się człowiek regeneruje psychicznie.

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

proponuję ci konkretny wycisk na siłowni. Pompki, brzuszki i sam się przekonasz, jak rewelacyjnie zlecisz na wadze. Tylko musisz podejść do tematu poważnie i pilnować dyscypliny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015