Poszukuję ciepłej kołdry na okres zimowy

PierwszyKat

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Zabrze

Wiek: 40

Hej rozglądam się za aktualną ofertą kołder i niby jest tego dużo ale nie zdawałem sobie sprawy że aż tylu producentów i marek jest dostępnych. Stąd moja prośba do kochanych forumowiczów czy byście byli tak łaskawi i coś mi poradzili w tej materii? Chciałbym coś fajnego kupić, tak jak w temacie pisałem pod kątem zimy.

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Na Twoim miejscu też bym nie przesadzał z tą kołdrą zimową. W sensie – musi jakaś być ale nie musi być nie wiadomo jak ciepła. Moje doświadczenie pokazuje że pod takimi kosmicznie grubymi wcale się za dobrze nie śpi zwłaszcza jak są na noc rozkręcone grzejniki.

wymiksowana

Użytkownik

Posty: 75

Skąd:

Wiek: 35

Ale wiele osób właśnie na noc skręca grzejnik żeby pod taką grubszą kołderką się lepiej spało – u nas przynajmniej zawsze się tak robi. Wtedy może być naprawdę gruba i żadnego dyskomfortu z tego tytułu nie ma.

boska

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 19

Jak szukasz fajnego wyboru kołder z puchu to wejdź sobie tutaj: https://proecodreams.pl/26-koldry-puchowe. Akurat ja z tego sklepu brałam poduszki ale były tak fajne że kołdry też na bank nikogo nie rozczarują.

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Zawsze jak idę na takie zakupy to nie umiem się odnaleźć, jednak facet nie bardzo sobie radzi w świecie kołder i poduch :) Chociaż w sypialni jako takiej to ja się odnajduję i to jak! :D

DaisySu

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Działdowo

Wiek: 22

Jest w czym wybierać i to jest równocześnie zaleta jak i wada świata w którym żyjemy. Ja mam jeszcze kołdry po babci, czyszczone wiele razy z gęsim pierzem. No ale lata mijają i jednak trzeba będzie wreszcie zdecydować się na nowe.

zwyczajnymirek

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Oblas

Wiek: 29

Puchowa kołdra to bardzo fajna opcja. Ze swojej strony polecam. Ze dwa lata temu dostaliśmy od mojej teściowej na prezent i śpi się pod tym genialnie zwłaszcza zimą
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015