Czy znacie jakąś niedrogą i dobrze zaopatrzoną aptekę internetową?

elsa

Użytkownik

Wiem, że jest tego mnóstwo, chyba wszystkie sieciowe apteki prowadzą też sprzedaż internetową, ale nie bardzo mam czas żeby to wszystko przesiewać i porównywać oferty, więc mam nadzieję, że ktoś z was poleci mi aptekę internetową z której usług korzysta i jest tak zadowolony jak to tylko możliwe :) oczywiście w tym przypadku ważne są ceny, jest to chyba najważniejszy przymiot kupowania w necie i po prostu trzeba tego wymagać :)

wymiksowana

Użytkownik

Ja tam nie jestem zwolenniczką kupowania takich rzeczy przez internet… jeszcze w sumie zależy co chcesz kupować

elsa

Użytkownik

Różne rzeczy, jasne, że leków na receptę nie kupię, ale tak to z wszelkich kategorii

wymiksowana

Użytkownik

No właśnie, jak jeszcze kosmetyki to ok ale ja i tak wolę obejrzeć, dotknąć, może powąchać, sprawdzić datę ważności itp. ja bym nie polecała online, nawet w aptece

Roberta

Użytkownik

Całkowicie nie zgodzę się z koleżanką, ja bardzo chwalę sobie kupowanie w necie. Tym bardziej że w sklepach internetowych, np. w Aptekach Gemini, nie mogą sobie pozwolić na tak skrajny nieprofesjonalizm, żeby oferować coś przeterminowanego. Jak znajdziesz dobrą aptekę to nie musisz martwić się że coś nie będzie ok, produkty są dokładnie opisane, zresztą można je sobie jeszcze wyszukać w necie, na pewno takie zakupy są staranniejsze i bardziej przemyślane niż w pośpiechu w ogonku w aptece stacjonarnej albo wrzucanie byle czego do koszyka podczas pośpiesznych zakupów. Poza tym ja bardzo cenię sobie to, że w aptece online mogę zasięgnąć bez skrepowania informacji o jakichś dyskretniejszych produktach i nie muszę martwić się, że poczuję się zażenowana

elsa

Użytkownik

Dla mnie ta ostatnia cecha też jest bardzo ważna, co prawda jeszcze nie potrzebowałam kupować jakichś takich dość wstydliwych rzeczy typu maść na hemoroidy czy na infekcje intymne ale jak coś takiego się przydarzy to na pewno będę czuła się pewniej kupując to w necie niż w osiedlowej aptece :)

wymiksowana

Użytkownik

Przesadzacie

Roberta

Użytkownik

Ja tam chwalę sobie kupowanie w taki sposób, oczywisćie nie wszystkiego bo nie wszystko można. Dla mnie apteka internetowa jest świetnym rozwiązaniem i bardzo się cieszę że takie miejsca w ogóle są, bo nie trzeba kupować na aukcjach, co już jest o wiele mniej bezpieczne moim zdaniem. Dużo lepiej przejrzeć propozycje aptek, takich, jak ta: http://aptekigemini.pl/o-nas/,tam też można dopytać o różne środki.

elsa

Użytkownik

Ok, dzięki, za rozmowę też :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015