Vredestein opony letnie, jaki model najlepszy?

Genowefa

Użytkownik

Tata polecił mi żebym założyła do swojego samochodu opony marki Vredestein. Dotąd miałam inne ale tata przekonuje że u niego się super sprawdzają i mają najlepszy stosunek jakości do ceny. Stąd pytanko do forumowiczów czy korzystaliście może z tych opon i który model możecie polecić? Jeżdżę oplem corsa rocznik 2015 i chodzi mi w tym momencie o oponki na lato.

SwojskiTyp

Użytkownik

To dobra marka z Holandii, raczej uznana choć na pewno nie jest tak szeroko rozreklamowana jak kilka innych. Ale każdy kto się trochę bardziej interesuje motoryzacją raczej przyzna że mają solidne produkty. Myślę że możesz swojemu tacie w tym względzie zaufać.

Bombardier

Użytkownik

W wolnej chwili zerknij sobie na Opony Kunicki, to bardzo ceniony sklep z tej branży. Na pewno mają też Vredesteina w asortymencie.

zwyczajnymirek

Użytkownik

Ano mają a jakże: http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-vredestein-letnie. Z konkretnych modeli seria T-Trac 2 jest bardzo spoko, miałem w poprzednim sezonie i nie mogę powiedzieć złego słowa na nie. Generalnie jak chodzi o firmę Vredestein opony letnie mają na świetnym poziomie.

Roberta

Użytkownik

Podoba mi się jak panowie chętnie pomagają zagubionym kobietom we wszelkich technicznych problemach :) Co my byśmy jednak zrobiły bez płci brzydszej :)

wymiksowana

Użytkownik

No i bardzo dobrze, że pomagają tym bardziej że opony są dość ważną kwestią i nie każda z nas potrafi się w tym odnaleźć. Akurat ja zawsze jakoś miałam pociąg do motoryzacji i takie sprawy jak wymiana opon z letnich na zimowe są dla mnie dość oczywiste.

BojowyMikser

Użytkownik

Jeździłem na Vredesteinach, fajne opony nic nie mogę im zarzucić. Ja akurat miałem T-Trac Si bo mam trochę większe auto. Wolne zużycie, fajnie zaprojektowany bieżnik. Żadnych uwag odnośnie przyczepności.

aleXXXandra

Użytkownik

Pamiętam że kupowałam opony w sklepie polecanym wyżej, była szybka wysyłka i bardzo spoko cena. Także wydaje mi się że to dobre miejsce na takie zakupy. Co do opon tej marki – nie znam więc nie mogę nic powiedzieć. Pozdrawiam.

napastnik

Użytkownik

Nie ma co wielce przebierać w modelach bo zwykle są one dostosowane do wielkości auta i nie ma to przełożenia na jakość opon jako takich. Grunt żeby postawić na solidnego producenta a tu na pewno mamy z nim do czynienia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015