Firma zajmująca się halami systemowymi

PierwszyKat

Użytkownik

Witam. Poszukuję firmy, która zajmuje się szeroko pojętym zagadnieniem hal systemowych. Interesuje mnie przedsiębiorstwo, które świadczy usługi takie jak projektowanie, produkowanie i budowanie obiektów tego typu o konstrukcjach stalowych. Proszę o polecanie sprawdzonych firm, które zostały przez was wypróbowane, bo bardzo zależy mi na profesjonalizmie i wysokiej jakości materiałach aby zapewnić bezpieczeństwo.

Hell

Użytkownik

Polecam panu firmę Solid Hale Stalowe. Stawiają różnego rodzaju hale (magazyny, hale produkcyjne itp.), projektują je i produkują konstrukcje. Pełen profesjonalizm i konkurencyjne ceny.

PierwszyKat

Użytkownik

A podasz może jakieś namiary na nich?

Hell

Użytkownik

Jasne, tu masz link http://solidhale.pl/oferta/systemowe-rozwiazania/ do ich oferty odnośnie hal systemowych, o które pytałeś. Generalnie naprawdę polecam się z nimi skontaktować i nawiązać współprace, bo mają świetnej jakości materiały i trzymają się terminów.

Bombardier

Użytkownik

To prawda, popieram kolegę. Firma naprawdę solidna i profesjonalna. Nie tylko materiały są wysokiej jakości, ich pracownicy też na najwyższym poziomie. Ogólnie pełen profesjonalizm, stawiali dla mnie magazyny jakiś czas temu i zrobili wszystko tak jak się umawialiśmy, bez wymyślania jakiś nowych kosztów, o których nie było wcześniej mowy i bez opóźnień. Wszystko tak jak zostało ustalone na początku, a jak trzeba było wprowadzać jakieś drobne zmiany to wszystko było dogadane na tiptop, bez żadnej samowolki czy coś. Projekt też bardzo dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Naprawdę przyjemna współpraca.

PierwszyKat

Użytkownik

Okej, dziękuję koledzy za informacje i namiary. Chętnie zapoznam się z ich ofertą w takim razie i zobaczę co mają do zaoferowania.

Bombardier

Użytkownik

Zobacz, zobacz bo naprawdę warto. Solidnie i w terminie rzadko idzie w parze, a tutaj obydwa te określenia pasują jak ulał.

PierwszyKat

Użytkownik

Skoro tak bardzo zachęcacie aż głupio byłoby samemu nie sprawdzić. Dzięki raz jeszcze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015