#2017-01-29 19:13:18 

PierwszyKat

Użytkownik

Witam, mam młodszą partnerke która ma dość duze oczekiwania od mężczyzny w łóżku, problem w tym ze ja juz do młodzieniaszkiem nie naleze no i czasami mam problemy z erekcja, i tak się zastanawiam czy leki na potencję bez recepty dzialają?
#2017-01-29 21:26:08 

elsa

Użytkownik

A nie lepiej to udać się do lekarza który przepisze jakieś leki na receptę albo po prostu udać się do specjalisty, np. seksuologa, na pewno znajdzie przyczynę twoich dolegliwości, polecam!
#2017-01-30 00:06:48 

Hell

Użytkownik

Z tymi lekami bez recepty i ich działaniem to róznie bywa, na pewno nie powinny zaszkodzić, ale czasami mogą wystapic działania niepożądane, zresztą jak w każdych lekach, najlepiej poczytaj ulotkę dołączną do opkowania
#2017-01-30 01:57:28 

PierwszyKat

Użytkownik

No wiecie jestem na powaznym stanowisku i mam za mało czasu na wizyty u terapeuty czy lekarza, no i po prostu wstydze sie.
#2017-01-30 02:53:00 

Bombardier

Użytkownik

Pójscie do specjalisty to wcale niegłupi pomysł, ale skoro nie masz czasu, to może zajrzyj na http://potency-pills-rank.pl/leki-na-potencje-bez-recepty-czy-dzialaja/ i sobie poczytaj o lekach bez recepty na bazie naturalnych składników, które zwiekszaja libido choć pewnie są mniej skuteczne niż leki przepisane przez specjalistę. Z drugiej strony jak chcesz zeby wróciła Ci potencja leki bez recepty na pewno ci nie zaszkodzą a z pewnością poczujesz się pewniejszy.
#2017-01-30 03:03:47 

wymiksowana

Użytkownik

Leki bez recepty na bazie naturalnych skladników, jak np. żeń-szeń z dodatkiem różnych witamin i mikroelementów nie powinny zaszkodzic Badania podają ze naturalne czy ziołowe leki, na pewno dodatnio wpływaja na erekcję, ale trzeba samemu się przekonać.
#2017-01-30 04:12:08 

Roberta

Użytkownik

Mój mąz czasami bierze takie leki na potencję i oboje jesteśmy zadowoleni, poza tym nie zauważyłam u męża żadnych skutków ubocznych, jak bóle głowy czy nudności, ale najlepiej przed zastosowaniem popytac lekarza lub farmaceuty.
#2017-01-30 06:35:22 

Fin

Użytkownik

Ja to próbowalem już różnych leków na potencję bez recepty, zresztą poczytaj sobie o nich na portalu Potency-Pills-Rank i powiem ci ze te na bazie zeń-szenia mi służyły, zresztą od lat wykorzystywano żeń-szeń do walki z brakiem potencji i nie bez powodu leki z zeń-szeniem w składzie znajdują się w czołowce leków na zwiększenie erekcji.
#2017-01-30 08:27:39 

PierwszyKat

Użytkownik

Dzieki za namiary na pewno sie rozeznam i cos wybiorę dla siebie, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015