Mam problemy z erekcją, czy leki na potencję bez recepty działają?

PierwszyKat

Użytkownik

Witam, mam młodszą partnerke która ma dość duze oczekiwania od mężczyzny w łóżku, problem w tym ze ja juz do młodzieniaszkiem nie naleze no i czasami mam problemy z erekcja, i tak się zastanawiam czy leki na potencję bez recepty dzialają?

elsa

Użytkownik

A nie lepiej to udać się do lekarza który przepisze jakieś leki na receptę albo po prostu udać się do specjalisty, np. seksuologa, na pewno znajdzie przyczynę twoich dolegliwości, polecam!

Hell

Użytkownik

Z tymi lekami bez recepty i ich działaniem to róznie bywa, na pewno nie powinny zaszkodzić, ale czasami mogą wystapic działania niepożądane, zresztą jak w każdych lekach, najlepiej poczytaj ulotkę dołączną do opkowania

PierwszyKat

Użytkownik

No wiecie jestem na powaznym stanowisku i mam za mało czasu na wizyty u terapeuty czy lekarza, no i po prostu wstydze sie.

Bombardier

Użytkownik

Pójscie do specjalisty to wcale niegłupi pomysł, ale skoro nie masz czasu, to może zajrzyj na http://potency-pills-rank.pl/leki-na-potencje-bez-recepty-czy-dzialaja/ i sobie poczytaj o lekach bez recepty na bazie naturalnych składników, które zwiekszaja libido choć pewnie są mniej skuteczne niż leki przepisane przez specjalistę. Z drugiej strony jak chcesz zeby wróciła Ci potencja leki bez recepty na pewno ci nie zaszkodzą a z pewnością poczujesz się pewniejszy.

wymiksowana

Użytkownik

Leki bez recepty na bazie naturalnych skladników, jak np. żeń-szeń z dodatkiem różnych witamin i mikroelementów nie powinny zaszkodzic Badania podają ze naturalne czy ziołowe leki, na pewno dodatnio wpływaja na erekcję, ale trzeba samemu się przekonać.

Roberta

Użytkownik

Mój mąz czasami bierze takie leki na potencję i oboje jesteśmy zadowoleni, poza tym nie zauważyłam u męża żadnych skutków ubocznych, jak bóle głowy czy nudności, ale najlepiej przed zastosowaniem popytac lekarza lub farmaceuty.

Fin

Użytkownik

Ja to próbowalem już różnych leków na potencję bez recepty, zresztą poczytaj sobie o nich na portalu Potency-Pills-Rank i powiem ci ze te na bazie zeń-szenia mi służyły, zresztą od lat wykorzystywano żeń-szeń do walki z brakiem potencji i nie bez powodu leki z zeń-szeniem w składzie znajdują się w czołowce leków na zwiększenie erekcji.

PierwszyKat

Użytkownik

Dzieki za namiary na pewno sie rozeznam i cos wybiorę dla siebie, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015