Gdzie szukać części do motocykli?

Bombardier

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

O częściach samochodowych to piszą niemal wszędzie, a jak człowiek chce coś do swojego motocykla kupić, to już niestety trzeba kombinować, jeździć i się innych prosić. Czy znacie może jakiś sklep, w któym można kupić i hurtowo i detalicznie części do motocykli z całego świata? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Hell

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ustka

Wiek: 32

No tych z samochodowymi częściami jest bardzo wiele i każdego dnia ich chyba przybywa jak tak patrzę na sieć i ilość ogłoszeń, jaka się pojawia po tym, jak się szuka konkretnej rzeczy. A z motocyklami trzeba niestety szperać i często zaglądać na zagraniczne strony.

aleXXXandra

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Chorzów

Wiek: 42

Widzę panowie, żę nie znacie jeszcze sklepu motocyklowysklep24.pl, w którym można dostać praktycznie wszystko co jest do motoru potrzebne. Są tam i drobiazgi, jak żarówki, ale są także i poważniejsze rzeczy, które można z łatwością dopasować do swojej maszyny.

Bombardier

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Przyznam, że nie znałem tego dostawcy...

Roberta

Użytkownik

Posty: 52

Skąd:

Wiek: 25

No i szkoda, bo tutaj praktycznie wszystkie części są dostępne od ręki i pozwalają na szybkie naprawy w warsztatach. Części są oczywiście najwyższej jakości. Nie może być inaczej, gdy wiele motocykli jest wartych niemal tyle co dobre mieszkanie. Dla takich maszyn części muszą być odpowiednio przygotowane.

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Oferują bardzo dobre części do motocykli i to w bardzo korzystnych cenach. Zobaczcie informacje o tym sklepie http://www.motocyklowysklep24.pl/o-nas-i-5.html i oceńcie sami czy gdzieś można znaleźć jeszcze takie części. Według mnie na pewno nie... Szczególnie trudno dostać części silnikowe, ale nie w tym sklepie, gdzie jest wszystko do dobrych silników motocyklowych...

wymiksowana

Użytkownik

Posty: 73

Skąd:

Wiek: 35

Ludzie coraz czesciej siegają też po mniej znane maszyny i czasami trudno znaleźć czesci zamienne, ale nawet jak ich nie ma na półce, to wspomniany sklep jest w stanie sciągnąć je dla klienta. Jak ktoś tak sstara się dbać o klienta, to z mojej strony ma na pewno stałego odbiorcę części :))))

ryżu

Użytkownik

Posty: 6

Skąd: Kłobuck

Wiek: 31

Na tym forum raczej nie znajdziesz :). A tak na poważnie, polecam zakupy w sklepach internetowych, bo w razie czego zawsze masz 14 dni na zwrot towaru - nie musisz się wieć obawiać niskiej jakości, bo tę bezstratnie zweryfikujesz po odbiorze przesylki od kuriera.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015