#2017-05-29 21:01:37 

PierwszyKat

Użytkownik

Siemka wszystkim. Dwa dni temu usłyszałem dziwne stukanie w tylnym zawieszeniu. Wjechałem na warsztat, sprawdziłem kilka rzeczy i według mnie do wymiany jest belka. Na łożyskach są straszne luzy, auto gubi przyczepność i mam wrażenie ze kola uciekają do środka. Macie kogoś kto zajmuje się tym i zrobi to szybko i sprawnie?
#2017-05-29 23:35:40 

elsa

Użytkownik

Może nie jestem specjalistą w tym temacie ale wysyłam ci namiary na warsztat który naprawie auta u nas w firmie. Mamy kilka aut francuskich i już nie raz się zdarzało że tylna belka była wymieniana. Nie wiem nawet co to jest ale tak pisało na fakturze :D
#2017-05-30 01:32:16 

Hell

Użytkownik

Jeżeli masz możliwość zdemontowania tego samodzielnie i wysłania to wysyłam ci namiary na firmę mojego znajomego. Specjalnie kupił prasy żeby robić takie rzeczy a że chłop jest samoukiem to cały czas śledzi wszystkie nowości.
#2017-05-30 02:21:39 

Bombardier

Użytkownik

Miałem u siebie podobny problem i to w tym samym aucie. Jak poszukasz sobie w internecie po haśle Peugeot Partner regeneracja belki to znajdziesz sporo dobrych firm. Ja osobiście polecam wejść na https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/tylna-belka-peugeot/peugeot-partner/. O firmie dowiedziałem się od znajomego który naprawia u siebie francuzy i właśnie belki wysyła do nich. Jak zapytałem czemu akurat tam to powiedział ze zawsze ma wszytko zrobione dokładnie i solidnie i części wracają do niego po max 4 dniach. Skoro mechanik tak mówi to chyba musi coś w tym być co? :D
#2017-05-30 04:40:32 

PierwszyKat

Użytkownik

Tutaj masz rację tylko z drugiej strony taki profesjonalny zakład na pewno będzie chciał więcej za te naprawy niż Mirek z garażu :D
#2017-05-30 05:23:14 

Bombardier

Użytkownik

Ceny masz na stronie więc nie jest to tajemnica, ale fakt, pewnie ktoś w domowych warunkach zrobi ci to taniej tylko nie dostaniesz na to gwarancji tak jak w przypadku tej firmy.
#2017-05-30 05:32:25 

wymiksowana

Użytkownik

U mnie w firmie naprawy oddajemy do nich właśnie ze względu na 3 lata gwarancji na usługę. Swoją drogą to nie wiem jak im się to opłaca :D
#2017-05-30 08:08:36 

PierwszyKat

Użytkownik

Poszukam jeszcze w internecie ale dziękuję za pomoc, mam alternatywę gdybym chciał to załatwiać na już.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015