Potrzebuję pomocy przy pisaniu pracy licencjackiej z politologii.

PierwszyKat

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Zabrze

Wiek: 40

Cześć wszystkim! Słuchajcie, mam spory problem, ponieważ piszę co prawda dopiero licencjat, ale niestety porwałem się na dość ambitny temat :/ Tak się spodobał mojemu promotorowi, że nie chciał go zmienić, a mój problem jest tym większy, że oprócz tego, że studiuję, to jeszcze sam się utrzymuję w całości. Mam niby stypendium socjalne, ale i tak działam na cały etat. W związku z tym potrzebuję kogoś, kto zna się na pisaniu takich prac i bedzie w stanie mi pomóc.

Hell

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ustka

Wiek: 32

To może zmień promotora? Jak ten jest jakiś dziki, że nie pozwala ci zmienić tematu licencjata (w ogóle, co za bzdura, żeby na tym etapie się tak się czepiać), to może z innym się dogadasz?

elsa

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Lodowy wierch

Wiek: 18

Jaki w ogóle masz temat?

PierwszyKat

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Zabrze

Wiek: 40

Mnie zawsze interesowały stosunki międzynarodowe i obronność, więc generalnie tematyka dotyczy wschodniej flanki i jak ona rzutuje na relacje z państwami wyszehradzkimi.

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

To rzeczywiście tematyka fajna :) Choć znam takich, co by Ci raczej okroili, bo to strasznie szeroko sobie poszedłeś. Nie dziwię się, że masz problem, na tym etapie studenci jeszcze słabo piszą, szczególnie dzisiejsi… Polecam, żebyś sobie najlepiej znalazł jakiegoś doświadczonego redaktora, który ogarniał już takie tematy wcześniej. On Ci pomoże to złożyć do kupy. Masz jakieś pozycje?

PierwszyKat

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Zabrze

Wiek: 40

Tyle, co mi dał właśnie mój promotor, czyli jakieś 6 książek. Nie mam nawt czasu by do nich solidnie przysiąść :(

wymiksowana

Użytkownik

Posty: 73

Skąd:

Wiek: 35

Akurat dobrze by było, żebyś przynajmniej przeczytał kilka fragmentów, dotyczących tej tematyki, bo to później na obronie mogą Cię zapytać o jakąś pozycję. Co do natomiast tych redaktorów, to jest fajna platforma, na którą warto zajrzeć. Mianowicie mówię o tej stronie: http://twojredaktor.pl/. Znajdziesz tam zawodowych redaktorów, którzy zjamują się pisaniem prac licencjackich, a także magisterskich. Z tego co widziałam, to politologia jest też w ich zakresie.

Fin

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Braniewo

Wiek: 35

Ty się gościu w goóle ciesz, że Ty będąc na politologii masz jakąś robotę xD

Roberta

Użytkownik

Posty: 53

Skąd:

Wiek: 25

Wbrew pozorom dobry politolog potrafi się łatwo odnaleźć na rynku ;) Ale co do platformy to rzeczywiście, moja koleżanka też z ich usług korzystała i była zadowolona. Świetnie przygotowali jej pracę, bez lania wody, do tego pełna bibliografia i świetna współpraca z redaktorem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015