#2017-08-22 05:48:23 

aleXXXandra

Użytkownik

Czesć:) czy decydując sie na pracę opiekunki osób starszych w Niemczech moge liczyć na umowę o prace? Moze słyszeliście o takich ofertach, zależy mi na czasie, więc bede wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
#2017-08-22 06:30:13 

SwojskiTyp

Użytkownik

Z tego co sie orientuję praca opiekunki seniorów w Niemczech jest dobrze płatna, ale sezonowa, wyjeżdza sie na 2-3 miesiące wraca i mozna za jakiś czas wyjechać ponownie, więc raczej jest to praca na zlecenie, choc z opłacanymi składkami zus i roznymi bonusami, a czemu pytasz?
#2017-08-22 06:55:30 

aleXXXandra

Użytkownik

Brakuje mi kilku miesięcy do emerytury i chce sobie dorobic i wrobic te brakujące miesiące, a wiadomo ze zawsze lepsza jest umowa o pracę niż na zlecenie, bo oprócz opłaconej składki zus ma się wiele innych przywilejów.
#2017-08-22 08:31:55 

SwojskiTyp

Użytkownik

Doskonale cie rozumiem, można znaleźć posade opiekunki seniorów w Niemczech na umowe o prace, trzeba tylko wiedziec gdzie szukać. Na http://laxocare.pl/oferty-pracy/praca-kompleksie-mieszkaniowym-umowa-o-prace-langenfeld-bayern/ ogłasza się osrodek dla seniorów w Langenfeld, w którym przebywa 15 podopiecznych oferuja tam umowe o prace, choć nie wiem ile ci baruje do emerytury, bo okres umowy to 2 miesiące ale warto spróbowac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015