Jaki krem kupić w aptece na suche dłonie?

Bombardier

Użytkownik

Witajcie, mam bardzo suchą skórę ze względu na pracę, którą wykonuje. Zwykłe kremy drogeryjnie już nie dużo pomagają, może polecicie mi coś dobrego z apteki? Po czym będę mógł zregenerować skórę.

aleXXXandra

Użytkownik

Hej, dużo w aptece znajdziesz kremów tego typu. Ważne żeby skład był dobry, a krem nie uczulał. Nie wiem czy słyszałeś o dexeryl? Używam go od kilka tyg i jestem bardzo zadowolona.

DaisySu

Użytkownik

Cześć, stosuje także dexeryl i to chyba jeden z najlepszych aptecznych specyfików na suchą skórę. Chwalę sobie go. Znalazłam go w jednej aptece internetowej i moim zdaniem super nawilża, dobrze się wchłania i nie zostawia poczucia że się kleję.

Bombardier

Użytkownik

A w jakich wielkościach można go kupić?

DaisySu

Użytkownik

Jest dostępny w aptekach zarówno w wielkości 250 ml jak i 500 ml. Ja kupuje ten większy z pompką, bo też o wiele łatwiej go aplikować.

Roberta

Użytkownik

Dexeryl to dla mnie nr jeden wśród kosmetyków nawilżających. Pomaga utrzymać prawidłową miękkość i nawilżenie skóry, która potem staje się bardzo gładka i przyjemna w dotyku.

Fin

Użytkownik

Jak już jesteśmy w temacie aptek to mam tylko jedno mało pytanie – co polecicie mi kupić w aptece z past wybielających?

elsa

Użytkownik

W aptekach znajduje się na pewno Blanx czyli pasty wiebielające, które dodatkowo nie naruszają szkliwa. Dostępne jest kilka rodzajów z tego co kojarze: dla wrażliwych, bez fluoru, dla delikatnych dziąseł itp.

BojowyMikser

Użytkownik

Pasty wybielające faktycznie z Blanx są najlepszymi! Stosowałem i widziałem znaczną poprawę, nie warto tracić kasy na dentystę.

Fin

Użytkownik

A czy jest jakaś pasta dostępna dla osób które cierpią na próchnice?

BojowyMikser

Użytkownik

Wiesz co, trudno stwierdzić. Najlepiej wejdź sobie na stronę internetową i zapoznaj się z ich ofertą past wybielających: https://www.aptekagemini.pl/group/blanx z których każda jest szczegółowo opisana i podane są od razu orientacyjne ceny.
12> DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015