Jaki masturbator kupić?

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Witajcie! Chciałbym się zorientowac, jaki Waszym zdaniem masturbator jest najlepszy. Nie mam w tej kwestii większego rozeznania, dlatego też chętnie poznam Wasze opinie na ten temat.

Fin

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Braniewo

Wiek: 35

Jak dla mnie najlepsze są masturbatory wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, który przypomina ludzką skórę. Zostały tak zrobione, żeby możliwie jak najlepiej odzwierciedlały wygląd kobiecej pochwy. Można je kupić w dobrze wyposażonych sklepach erotycznych, np. w e-sklepie Intymnosc.pl, który posiada szeroki wybór wysokiej klasy masturbatorów w atrakcyjnych cenach.

kamikaze

Użytkownik

Posty: 25

Skąd:

Wiek: 54

Ja również zastanawiałem się niedawno, jaki masturbator warto kupić i zdecydowałem się na jeden z produktów z polecanego wyżej sklepu online. Jest to realistyczny odlew pochwy jednej z amerykańskich gwiazd filmów porno. Kształt jej łechtaczki i warg sromowych został oddany w stu procentach. Nie muszę chyba dodawać, jak to działa na wyobraźnię!

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

No ja już nabrałem ochoty, żeby mieć taki masturbator i móc go uzywać do woli. A z jakim lubrykantem najlepiej go stosować?

kamikaze

Użytkownik

Posty: 25

Skąd:

Wiek: 54

Ja kupiłem razem z masturbatorem dobry i niedrogi lubrykant na bazie wody. Jest on nieplamiący, przezroczysty, a jego działanie jest długotrwałe. No i co najwazniejsze, zapewnia świetny poslizg. Używam go nie tylko do zabaw z masturbatorem, ale również do seksu z moją partnerką.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015