#2017-11-26 10:10:48 

Bombardier

Użytkownik

Witam. Czy jest tu ktoś kto korzystał z usług tej firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron? Przejrzałem już wiele ofert szukając dobrych usług tego rodzaju i ta oferta wydaje mi się najbardziej interesująca. Sama strona jest stworzona bardzo profesjonalnie i znajdują się na niej rzeczowe informacje, chciałbym żeby moja tak wyglądała więc chyba warto zatrudnić tych specjalistów choćby do zoptymalizowania strony. Ale co z resztą, głównie jeśli chodzi o pozycjonowanie w Google?
#2017-11-26 11:50:06 

Fin

Użytkownik

ja bym powiedział że każde pozycjonowanie w dobie tak dużej konkurencji a jednocześnie ogromnej popularności Internetu i wyszukiwarek jest lepsze niż żadne. Bez tego nie istniejesz, no chyba że lokalnie i to tylko wtedy jeśli będziesz się dobrze promował poza netem co wymaga jeszcze więcej wydatków. Co do tej firmy to nie mam osobistych doświadczeń ale skoro jest popularna to na pewno jest dobra. Konkurencja jest na tyle duża że płotki i kiepskie firmy nie są szerzej znane, to oczywiste
#2017-11-26 14:30:36 

Roberta

Użytkownik

Przecież na stronie możesz znaleźć opinie o Grupie TENSE, chyba niedokładnie ją przejrzałeś :) Tutaj link https://www.grupa-tense.pl/referencje/. Są to konkretne referencje a nie takie opinie jak na niektórych firmach typu Jola lat 25 z Opola, jestem bardzo zadowolona
#2017-11-26 14:39:42 

Bombardier

Użytkownik

Haha, to fakt, takie opinie to każdy może napisać. faktycznie nie wszedłem w tę zakładkę, dzięki że zwróciłaś mi na nią uwagę. Choć nie obraziłbym się gdyby jeszcze ktoś z forumowiczów się wypowiedział. Szukam firmy do stałej współpracy więc chciałbym od razu wybrać dobrze żeby potem nie musieć szukać kogoś innego
#2017-11-26 15:27:00 

wymiksowana

Użytkownik

Sądzę że w tym przypadku nie będzie takiej potrzeby. Ta firma to zespół doświadczonych profesjonalistów, jak sami o sobie piszą ale w tym przypadku to szczera prawda. Znam wiele osób które korzystają z ich usług i od razu praktycznie podskoczyły im wyniki wyszukiwania. Nieduża inwestycja która zwraca się kilkakrotnie, w dodatku zajmują się pozycjonowaniem kompleksowo
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015