Grupa TENSE – opinie, wasze wrażenia?

Bombardier

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Witam. Czy jest tu ktoś kto korzystał z usług tej firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron? Przejrzałem już wiele ofert szukając dobrych usług tego rodzaju i ta oferta wydaje mi się najbardziej interesująca. Sama strona jest stworzona bardzo profesjonalnie i znajdują się na niej rzeczowe informacje, chciałbym żeby moja tak wyglądała więc chyba warto zatrudnić tych specjalistów choćby do zoptymalizowania strony. Ale co z resztą, głównie jeśli chodzi o pozycjonowanie w Google?

Fin

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Braniewo

Wiek: 35

ja bym powiedział że każde pozycjonowanie w dobie tak dużej konkurencji a jednocześnie ogromnej popularności Internetu i wyszukiwarek jest lepsze niż żadne. Bez tego nie istniejesz, no chyba że lokalnie i to tylko wtedy jeśli będziesz się dobrze promował poza netem co wymaga jeszcze więcej wydatków. Co do tej firmy to nie mam osobistych doświadczeń ale skoro jest popularna to na pewno jest dobra. Konkurencja jest na tyle duża że płotki i kiepskie firmy nie są szerzej znane, to oczywiste

Roberta

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek: 25

Przecież na stronie możesz znaleźć opinie o Grupie TENSE, chyba niedokładnie ją przejrzałeś :) Tutaj link https://www.grupa-tense.pl/referencje/. Są to konkretne referencje a nie takie opinie jak na niektórych firmach typu Jola lat 25 z Opola, jestem bardzo zadowolona

Bombardier

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Haha, to fakt, takie opinie to każdy może napisać. faktycznie nie wszedłem w tę zakładkę, dzięki że zwróciłaś mi na nią uwagę. Choć nie obraziłbym się gdyby jeszcze ktoś z forumowiczów się wypowiedział. Szukam firmy do stałej współpracy więc chciałbym od razu wybrać dobrze żeby potem nie musieć szukać kogoś innego

wymiksowana

Użytkownik

Posty: 84

Skąd:

Wiek: 35

Sądzę że w tym przypadku nie będzie takiej potrzeby. Ta firma to zespół doświadczonych profesjonalistów, jak sami o sobie piszą ale w tym przypadku to szczera prawda. Znam wiele osób które korzystają z ich usług i od razu praktycznie podskoczyły im wyniki wyszukiwania. Nieduża inwestycja która zwraca się kilkakrotnie, w dodatku zajmują się pozycjonowaniem kompleksowo

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Mimo wysokiej konkurencji i wielu ofert wybrałem tę firmę, Zaproponowali kompleksowe rozwiązania i od razu zajęli się kampanią adwords. Pozycjonowanie trochę idzie wolno, ale w sumie to długofalowy proces. Nasz opiekun bardzo przypadł nam do gustu – odpowiada profesjonalnie i szybko. Nie mam na tę chwilę nic do zarzucenia tense.

napastnik

Użytkownik

Posty: 29

Skąd:

Wiek: 24

Kampania AdWords przeprowadzona tak, że już mam klientów. Kupiłem też u nich bloga firmowego i jestem zadowolony. Niestety pozycjonowanie mam w innej firmie i średnio to idzie, ale czekam tylko na koniec umowy, żeby przejść ze wszystkimi działaniami do Grupy Tense.

ryżu

Użytkownik

Posty: 6

Skąd: Kłobuck

Wiek: 31

Na logikę... Zanim uszyjesz buty u szewca, zwrócisz uwagę w jakich butach cię przyjmie i zlecenie wykonasz tam, gdzie tenże szewc zrobi na tobie największe wrażenie. Ja gdybym miał się decydować na seo, zwróciłbym uwagę na wyniki jakie sami osiągają - z tego co widzę na szybko to strona tense jest wysoko, więc... odpowiedz sobie sam.

 

Powodzenia

DaisySu

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Działdowo

Wiek: 22

TENSE prowadzi dla nas działania pozycjonujące naszą stronę oraz kampanie AdWords. Po kilku doświadczeniach z innymi firmami zajmującymi się reklamą internetową mogę śmiało stwierdzić, że z nikim mi się tak dobrze nie współpracowało. Efektywność kampanii była o wiele większa dzięki zwiększeniu CTR i jednoczesnym obniżeniu CPC.

Bratowa

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Szczecin

Wiek: 18

Mma umowę od 3 miesięcy. Na razie jesteśmy zadowoleni. Bardzo miła obsługa, rzeczowo tłumaczą wszystkie skomplikowane kwestie. Nasza firma dopiero co weszła na rynek a Tense podpowiada różne fajne rozwiązania jak zaistnieć w internecie i gdzie się reklamować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015