Żarówka led g4. Gdzie coś takiego dostanę? Potrzebuję kilka sztuk do lampek

Roberta

Użytkownik

Hejka użytkownicy. Przy biurkach w mojej firmie mam takie lampki gdzie są żarówki z oznaczeniem g4. Chcę wymienić wszystkie na ledowe bo praca po godzinach przy papierach mocno obciąża wzrok :) Najlepiej żeby można to było zamówić przez internet, tak będzie wygodniej ;)

aleXXXandra

Użytkownik

Nie żebym twierdziła że jesteś leniwa ale w pierwszym lepszym sklepie z elektroniką albo oświetleniem kupisz takie żarówki bez problemu ;) Na pewno u ciebie w mieście masz taki sklep pod nosem. Różnica w cenie nie będzie zbyt duża.

SwojskiTyp

Użytkownik

Możesz zamówić na allegro albo wpisać sobie w google oświetlenie led. Prawie każdy sklep z takimi artykułami ma takie żarówki w ofercie. Polecam ci kupić takie w kształcie talerzyka bo dają dużo lepszy strumień światła ;) Sam mam takie w biurze.

Bombardier

Użytkownik

Ja polecam zajrzeć tutaj na https://www.ultra-elektro.pl/144-zarowki-led-g4. Tam znajdziesz różnego rodzaju żarówki led g4 gniazdo jest dość niestandardowe i rzadko już występuje ale jest kilka rodzai na stronie ;) Talerzyki są fajne ale mają mniejszą moc ;)

wymiksowana

Użytkownik

Wydaje mi się że bez problemu powinnaś dostać takie żarówki w castoramie albo nawet tesco. Tylko nie kupuj żadnej marki własnej :P Ja kiedyś tak chciałam zaoszczędzić i dzisiaj już wiem że nie warto :P

Roberta

Użytkownik

Takie słabe były te żarówki czy krótko działały? :D Już miałam takie kupować :P

wymiksowana

Użytkownik

Świeciły całkiem przyzwoicie tylko krótko :D Kiedyś mi znajomy powiedział że tylko bogatych stać na kupowanie tanich rzeczy. W sumie miał w tym całkiem dużo racji. Jak bym tak miała wymieniać elektronikę co pół roku to musiała bym zatrudnić się na kolejny etat :P

ryżu

Użytkownik

Nie można przesadzać - w parze z ceną nie zawsze idzie jakość. I mówię tutaj zarówno o niskiej, jak i wysokiej półce. Okazuje się, że najbardziej jakościowe produkty są wycenione pośrednio. I tak w temacie żarówek zawsze kupuję osramy i jestem zadowolony. Zdecydowanie bardziej niż z droższych Philipsów.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015