Ktoś może powiedzieć coś więcej o tym, czym jest content marketing?

Genowefa

Użytkownik

Hejka! Pytanie dokładnie takie, jakie jest zawarte w tytule tematu. Ostatnio rozmawiałam z jakąś bbeczką, która reklamuje swoje usługi przez internet i właśnie mówiła o tym, że korzysta z dobrego content marketingu. Nie chciałam wyjść na głupią, więc tylko przytaknęłam… ic hyba i tak wyszłam na taką :p Dlatego chciałąbym się doedukować w temacie.

Bombardier

Użytkownik

Wujek Google wytłumaczyć nie chce? Rzeczywiście to głupio wychodzi, jeśli się czemuś tylko pusto przytakuje. Lepiej było zapytać.

monitorprawdy

Użytkownik

Łatwo ci pzrychodzi widzę ocena innych. Różnie to bywa, może to była tylko przelotna znajomość i nie było czasu na to, by o szczegóły pytać? W każdym razie, gdyby to tak najprościej wyjaśnić czym jest content marketing, to polega to na stałym tworzeniu atrakcyjnych treści informacyjnych, pod kątem marketingu. To znaczy, że jak prowadzisz stronę internetową, to stale dążysz do tego, by swoim klientom zapewnić odpowiednie wiadomości na temat usług, produktów lub wszystkiego, co się z tym wiąże.

Genowefa

Użytkownik

Aaa, no to już dla mnie to jest jaśniejsze, czemu mi nawijała o tym, że trzeba cały czas klienta interesować swoimi informacjami :P Szczerze? To siedziałam tam trochę taka nieporadna i nie ogarniałam :D To jeszcze może panowie wyjaśnią, o co chodzi z pozyconowaniem? Bo też o tym mówiła?

napastnik

Użytkownik

Widzę, że koleżanka nowa w Internetach? :D Dane zbierasz tak dla siebie, czy planujesz wykorzystać marketingowo?

Genowefa

Użytkownik

A jeszcze nie wiem, przyznam szczerze :)

napastnik

Użytkownik

Okej, okej :D słuchaj, jeśli chodzi o pozycjonowanie to ogół procesów, które mają wynieść twoją stronę wysoko w wynikach SERP-u, czyli w wyszukiwarce Google. Jeśli masz dobrze wypozycjonowaną stronę, to znajdziesz ją wysoko.

Genowefa

Użytkownik

Aaa… I co? Ile to kosztuje?

napastnik

Użytkownik

Różnie. Ważna jest w tym przypadku wycena fraz. Sęk w tym, że niektóre frazy, te rzadziej pojawiające się, łatwo się pozycjonuje. Inne, te bardziej popularne, czyli np. z branż, których jest dużo w internecie, no to może być z tym większy problem. Po prostu twoja strona będzie musiała się trochę porozpychać łokciami.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015