Od czego zacząć przygodę z Google AdSense ?

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Chciałbym skorzystać z możliwości jakie daje narzędzie AdSense. Na czym ono polega? Co jest wymagane? Jak skonfigurować i wdrożyć reklamy na mojej stronie internetowej?

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Wdrożenie reklam Google AdSense nie jest tak skomplikowane jakby się na pozór wydawało. Aby korzystać w pełni z usługi AdSense, konieczne jest połączenie konta Google z tą usługą poprzez przejście przez prosty formularz. Po wypełnieniu wszystkich danych, podaniu kodu weryfikacyjnego oraz akceptacji regulaminu, nasz wniosek zostanie przesłany do akceptacji.

Roberta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd:

Wiek: 25

Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć na temat Google AdSense, to polecam tą stronę https://marketing-portal.pl/sem-kampanie-ppc/ . Znajdziesz tam praktyczne wskazówki na nurtujący Cię temat.

Bombardier

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Po otrzymaniu „zielonego światła” od Google konieczne jest wygenerowanie kodu do umieszczenia na stronie, odpowiedzialnego za wyświetlanie reklam. Tym powinien już zająć się Twój informatyk. Prawda, że cały proces nie jest zbytnio skomplikowany?

SwojskiTyp

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 26

Dzięki za porady. Rzeczywiście wszystko nie wydaje się być zbytnio skomplikowane. Powinienem sobie poradzić z tym zadaniem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015