Nowocześnie czy standardowo? Oświetlenia do domów.

Roberta

Użytkownik

Dzień dobry, chciałam was zapytać o preferencje w oświetleniu, czy kupując lampy do domów wybieracie te standardowe czy raczej interesują was nowości i kupujecie lampy o nowoczesnym desingu?

wymiksowana

Użytkownik

A czemu pytasz? Prowadzisz jakieś badania czy co?

Roberta

Użytkownik

Nie, nie badania w sensie naukowym, po prostu dla siebie chciałam wiedzieć, jakie teraz trendy panują. ;) Zastanawiam się nad remontem domu i chciałabym zmienić wystrój wnętrz, a lampy to bardzo ważny element.

wymiksowana

Użytkownik

Masz rację, dobra i gustowna lampa wewnętrzna to istotny detal w każdym pomieszczeniu, bez ładnego detalu nie ma mowy o całości.

elsa

Użytkownik

To ja ci pokażę moje ukochane lampy, czasami je sobie oglądam. Są takie różne, a wszystkie takie śliczne.. Zastanawiałam się czy bardziej one nowoczesne, czy tradycyjne.. i w sumie nei wiem, ale i tak mi się podobają! ;) Gdybym mogła ich kupić, to zmieniłabym cały wystrój w domu pod te lampy – wiszące, stojące.. no dla mnie siódme niebo po prostu.

zwyczajnymirek

Użytkownik

Witam, w sprawie nowoczesności, to mogę się podzielić wiedzą ze swoich doświadczeń to z tej witryny, którą podała pani wyżej. , tu jest tak trochę nowocześniej, ale po tradycyjnemu zarazem. Ładne wzornictwo w nowym wydaniu – myślę, że to idealny wybór dla każdego, kto nie lubi wyłącznie szkła i betonu, ale chce coś nowszego niż babciny żyrandol. ;)

Roberta

Użytkownik

Faktycznie – ładnie, nowocześnie ale z duszą. Fajny link, dziękuję. Pozdrawiam wszystkich!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015