Fotomodeling

aleXXXandra

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Chorzów

Wiek: 42

Witam serdecznie. Jestem właścicielką nowo powstałej agencji fotomodelingu w Poznaniu. Moim głównym celem jest wyszukiwanie nowych, interesujących modelek, obok których nie można przejść obojętnie. Chcę pracować tylko z najlepszymi i zrobię wszystko, by twarze moich modelek były rozpoznawalne na całym świecie. Jeśli jesteś piękna, a przy tym masz bogatą osobowość i charyzmę zapraszam na casting, który odbędzie się w najbliższą sobotę w poznańskim Ośrodku Kultury o godzinie 11.

boska

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 19

Witam. Chętnie wezwę udział w castingu. To będzie mój pierwszy casting, dlatego nie mam pojęcia co mam ze sobą zabrać?

Genowefa

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Zakopane

Wiek: 27

Jeśli posiadasz portfolio, to weź swoje fotki. Poza tym miej dowód osobisty i pozytywne nastawienie. Swoją drogą, gdzie jest ten Ośrodek i jak się nazywa firma organizująca casting? W końcu wiele jest agencji fotomodelingu dla kobiet w Poznaniu i o pomyłkę nie będzie trudno.

boska

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 19

Dzięki za pomoc. A wyjaśnij mi jeszcze proszę jak taki casting wygląda? To tylko sesja zdjęciowa? Czy chodzenie po wybiegu?

Genowefa

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Zakopane

Wiek: 27

Wiesz, to wszystko zależy od agencji i organizatorów. Podejrzewam jednak, że jeśli to casting na fotomodelkę, to będą robić jedynie zdjęcia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015